Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  • KODULEHE TEGEMINE SINU ETTEVÕTTE KASVUKS

    Praktilised, lihtsad ja kvaliteetsed kodulehed ideest teostuseni kuni 10 tööpäevaga.

    VALMINUD KODULEHED
    Kodulehe tegemine - Osix Stuudio

Kvaliteetne visuaalne identiteet on sinu ettevõtte vara, mille eesmärk on tulu teenimine. Küsi personaalset hinnapakkumist

Kujundustööd

Teostame disainilahenduse või loome koostöös professionaalse graafilise disaineriga Sinu ettevõttele või brändile uue visuaalse identiteedi.

Kujundustööd eraldi teenustena on: logo kujundus, flaierite kujundus, visiitkaartide kujundus ning universaalsete internetiturunduse põhimõtetel kodulehe disain.

Pole oluline kui hull idee Sul pähe tuleb, võta meiega ühendust – koos teeme selle teoks! Lihtsuses peitub võlu– kaasaegne, puhas ja lihtne disain firma trükistel, reklaamkingitustel, autodel, flaieritel, visiitkaartidel & veebilehtedel – teeme Sinu ideed reaalsuseks.

Ühe logo, flaieri või visiitkaardi kujundamine jääb keskmiselt vahemikku 50-200 eurot olenevalt projekti mahust ja keerukusest.

Uue kodulehe
tegemine

Kodulehe tegemine – ideest teostuseni kuni kahe nädalaga. Kasutame Sinu uue kodulehe ehitamisel ja disainimisel tänapäevaseid ning universaalseid internetiturunduse põhimõtteid selleks, et luua Sinu ettevõttele või brändile asjakohane ja kaasaegne nägu.

Uus koduleht valmib Sulle lihtsalt hallataval uuenduslikul ja tuntud WordPressi tarkvaral.

Meie tehtud kodulehed on mobiilisõbralikud. Google on öelnud, et kodulehed millel on hästi töötav mobiilne ülesehitus on otsingutulemustes ees pool ning Google eelistab neid teistele mitte mobiilisõbralikele kodulehtedele.

Soovi korral aitame Sind kodulehe domeeni majutuse tellimisel.

SEO

Kodulehe optimeerimine, kus seda vaja on ja milleks? Ilmselt nõustute, et täna otsivad enamus inimesi toodete ja teenuste kohta infot internetist. Seega on oluline olla nähtav oma teenuste või toodetega otsingumootorite otsingutulemustes.

Kõik äriettevõtted soovivad olla nähtavad oma teenuste ja toodetega klientidele. Statistika põhjal saab väita, et 99% inimesi ei vaata kaugemale otsingutulemustes kui esimene lehekülg. Seetõttu tekib konkurents, kes asub oma toote või teenusega otsingutulemustes eespool.

SEO teenuse tulemusena suureneb kodulehele külastajate arv märksõnadega, mis on vastavuses Teie toodete või teenustega. See omakorda kasvatab teenuste või toodete tarbimist.

“Koduleht peegeldab Sinu ettevõtte või brändi kultuuri ja võib anda selge konkurentsieelise. See on tõenäoliselt üks väiksemaid investeeringuid, mille abil saad hakata rohkem tulu teenima ja just investeeringuna seda käsitleda tulebki.”

1

hetkel töös olevat projekti

Kasulik info meie kliendile

Milleks mulle koduleht?

Tänaseks on igas taskus olemas nutiseade koos internetiga, mis tekitab olukorra, kus on väga oluline, et Sinu ettevõtte teenused või tooted ja ettevõtet tutvustav info oleks internetis mitte ainult nähtav vaid ka kliendisõbralik, kena ning tänapäevane. Koduleht töötab Sinu kasuks 24/7 ja serveerib väsimatult Sinu ettevõtte infot seda otsivale isikule. Pane koduleht enda heaks tööle!

Palju maksab kodulehe tegemine?

Kodulehe valmistamise hind oleneb, kui keeruline on kujunduse loomine, milline on selle funktsionaalsus, kui suur on kodulehe maht ning kui suurel määral soovitakse kasutada turunduslikku disaini.
Seda kõike arvesse võttes võib kodulehe tegemine maksta nii €200 kui ka €2000. Meie pakutav teenus jääb keskmiselt €350-€1170 vahemikku, mis on veebimaastikul võrdlemisi soodne pakkumine kõrge kvaliteedi juures.

Osix Stuudio.

Kujundustööde loomisel võtame arvesse praeguseid trende ning kodulehtede tegemisel kasutame tänapäevaseid universaalseid internetiturunduse põhimõtteid.
Osix Stuudio tegutseb aastast 2014.
Oleme teinud kodulehti ehitus, kinnisvara, kütuse, rendi ning veel mitmete teenusevaldkonna esindajatele.
Osix Stuudio on koostööd teinud tuntud restoraniketiga BabyBack ning autorendi firmaga Sir Autorent.

Kontakt

Osix Stuudio
Registrikood:
12719133

Kodulehed & kujundustööd, päringud:
klient@osixstuudio.eu

Klienditugi: mariliis@osixstuudio.eu

Infotelefon: +372 534 792 13

E-R: 9:00 – 17.30

Juhataja

Kodulehe tegemine - Osix Stuudio

Rasmus Heil

Mail: rasmus@osixstuudio.eu

Telefon: +372 534 792 13

Osix Stuudio

Valmistame soodsalt uue kodulehe Sinu ettevõtte kasvuks.
Praktilised, lihtsad ja kvaliteetsed kodulehed ideest teostuseni kuni 10 tööpäevaga.
Teostame disainilahenduse või loome koostöös professionaalse graafilise disaineriga Sinu ettevõttele või brändile uue visuaalse identiteedi.

Kvaliteetne visuaalne identiteet on sinu ettevõtte vara, mille eesmärk on tulu teenimine.
Võta ühendust ning alustame Sinu ettevõttele uue pilku püüdva ja funktsionaalse kodulehe ehitamist!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.